Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_31_05_2018_2_mal31 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Старенька І.А., члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 2,0 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Шевченка та Орлика Пилипа з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: вул. Мудрого Ярослава,3 в м.Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано передбачити використання існуючих пожежних гідрантів відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради :

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування висунутих зауважень ( «за» - 11 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).

mistobud_rada_31_05_2018

mistobud_rada_31_05_2018_3