Вітання до Міжнародного дня захисту дітей.

4210

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – день захисту дітей. Водночас це й свято для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.Наша основна мета – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Дорогі діти! Бажаємо Вам Божого благословення, здоров*я, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів!