Засідання "круглого столу"

_med

Медична реформа розпочинається з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Громадяни  можуть звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, як тільки відчують необхідність в обстеженні чи лікуванні. Ваш лікар стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Він буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. Для цього лікар має бути забезпечений відповідними засобами та мотивований фінансово.

Для покращення реалізації медичної реформи в Богуславському районі 1 червня 2018 року  голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела  засідання «круглого столу» з лікарями  Комунального закладу Богуславської   районної ради «Богуславський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо вирішення проблем, які виникають при практичному втіленню в життя реформи медичної галузі. Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу, під час якого  Ірина Старенька спільно з лікарями обговорили пропозиції щодо поліпшення  умов  роботи медичних працівників в період  проведення реформи. Також було конкретизовано заходи, які на думку лікарів  повинні покращити якість надання  медичних послуг.

За результатами проведеної зустрічі було прийнято низку рішень, які найближчим часом будуть реалізовані.