1 червня – Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та одвічної надії! Не секрет , що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Сьогодні площа перед Будинком культури м. Богуслава стала творчим майданчиком, на якому розмістилися розважальні зони: зона традиційного малюнку на асфальті «Богуслав квітучий», гала-концерт дитячої творчості,  арт-зони: зона аквагриму, зона «Паперові фантазії», зона «Бісерні дива», зона сувенірів, зона «Фантастична бульбашка», зона «Чудотворна глина» та зона дитячих мрій.
Свої щирі слова привітання передали всім присутнім голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, голова районної ради Замирайло Володимир Миколайович, заступник голови Богуславської районної державної  адміністрації Салата Олександр Петрович та міський голова Дяченко В’ячеслав Михайлович.
З вітальним словом до всіх дітей звернулася начальник відділу освіти Богуславської РДА Поліщук О.В. Оксана Василівна побажала всім дітям чудового відпочинку.
Вітаємо кожну дитину зі святом, бажаємо здійснення усіх мрій і сподівань. Нехай наша ненька Україна переборе всі труднощі і стане сильною, справедливою і квітучою державою.
den_zahusty_ditey_01_06_2018Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Свої щирі слова привітання передали всім присутнім голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., голова районної ради Замирайло В.М. та заступник голови Богуславської районної державної  адміністрації Салата О.П.
З вітальним словом до всіх дітей звернулася начальник відділу освіти Богуславської РДА Поліщук О.В., яка побажала всім дітям чудового відпочинку.
den_zahusty_ditey_01_06_2018_1
den_zahusty_ditey_01_06_2018_2