ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ВРУЧИВ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ КРАЩИМ ПРАЦІВНИКАМ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IMG_4936Сьогодні, 4 червня, під головування очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася розширена нарада з оперативних питань за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади. Розширена нарада розпочалася з урочистого нагородження кращих працівників Київської області.
Згідно Указу Президента України: Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Каплуна Миколу Степановича – генерального директора корпорацій сільськогосподарських підприємств, Володарський район. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Центила Леоніда Васильовича – директора товариства «Агрофірма Колос», Сквирський район. Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно Кулініченку Григорію Володимировичу – голові сільськогосподарського кооперативу «Агробізнес», Кагарлицький район; Широкоступу Олександру Васильовичу – голові фермерського господарства «Широкоступ», Кагарлицький район. Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Андрущенку Володимиру Леонідовичу – завідувачу кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професору; Онишко Світлані Василівні – завідувачу кафедри фінансових ринків Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професору. Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Яровій Оксані Анатоліївні – ученому секретарю Університету державної фіскальної служби України. Почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно Шовкун Людмилі Миколаївні -учителю Хотівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району.
Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно Супрун Ніні Іванівні – лікарю загальної практики – сімейному лікарю Богуславської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Комунального закладу «Богуславський районний Цент первинної медико-санітарної допомоги».
У ході наради присутні обговорили питання про заходи з метою запобігання надмірного вагового навантаження на автошляхи Київської області; про запобігання та протидію пожежам в екосистемах області в літній період; про здійснення контролю якості питної води джерел централізованого та децентралізованого водопостачання населених пунктів Київщини на відповідність вимогам державних санітарних норм і правил; щодо новацій у державному контролі за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин; про охорону біоресурсів в період весняно-літньої заборони (нерест) у 2018 році; щодо результатів перевірки екологічної ситуації, яка склалася в с. Гаврилівка Вишгородського району, у зв’язку з діяльністю ТОВ «Комплекс Агромарс» тощо.
За результатами доповідей було визначено проблемні питання, задля вирішення яких голова облдержадміністрації Олександр Горган дав відповідні доручення профільним підрозділам щодо подальшого їх опрацювання та вирішення у відповідності до норм чинного законодавства.