Прийом громадян

0-02-04-40cf92d1530d56f9480d5ead6ce6d83c4d58a6c490e3be22a6b5ffa357761227_full
6 червня голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька провела особистий прийом громадян.

Мешканці Богуславщини звернулися до очільнці  району за допомогою у вирішенні особистих, проблемних та  спірних питань.

Звернення громадян стосувалися соціально-побутових та  земельних питань. Зокрема, зверталися  з проханнам щодо надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворих осіб.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Ірина Старенька надала вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення і опрацювання, очільницею РДА взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.