Міні-ярмарка вакансій у Богуславському районному Центрі зайнятості

Всебічне сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян на стабільну роботу та забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами – головні завдання служби зайнятості.
Міні-ярмарок вакансій – можливість вирішити ці два питання одразу, влаштувавши зустріч двох зацікавлених сторін у працевлаштуванні – роботодавців і шукачів роботи.
06.06.18р. у приміщенні Богуславського районного центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення Готельно-рестораннного комплексу «Романівська усадьба», яке терміново потребує доукомплектування кваліфікованими кадрами за посадами: кухар, помічник кухаря, мийник посуду, прибиральник, садівник, водій, офіціант.
У заході взяли участь директор Мірошніченко Володимир та 43 безробітних осіб.
Під час презентації підприємства шукачі роботи дізналися, що  Готельно-рестораннного комплексу «Романівська усадьба» спеціалізується на ресторанно-готельній діяльності та громадському харчуванні.
Після презентації актуальних вакансій роботодавець провів індивідуальні консультації з кожним безробітним, в ході яких шукачі роботи мали можливість більш детально дізнатися про умови, обов’язки та перспективи потенційного місця роботи. Роботодавець забезпечує безкоштовним дворазовим харчування та проживанням. Також є можливість працевлаштуватися сім’єю з наданням окремої кімнати для проживання.
06 червня 2018 року в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення Готельно-рестораннного комплексу «Романівська усадьба», яке терміново потребує доукомплектування кваліфікованими кадрами за посадами: кухар, помічник кухаря, мийник посуду, прибиральник, садівник, водій, офіціант.
У заході взяли участь директор Готельно-ресторанного комплексу Мірошніченко Володимир та 43 безробітних осіб.
Під час презентації підприємства шукачі роботи дізналися, що  Готельно-рестораннний комплекс «Романівська усадьба» спеціалізується на ресторанно-готельній діяльності та громадському харчуванні.
zustrich_06_06_2018_yarmarka_vacansiy
zustrich_06_06_2018_yarmarka_vacansiy_1