АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-1294dba7325f0aed5aa41789bdf87082caa8e6416c37c0ad5b2b07e6657dc09b_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 11 червня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному   були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

освіта -  завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації для здобувачів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, ЗНО, реформування освітньої галузі, оздоровлення дітей, проведення ремонтних робіт у школах міста та району;

медицина - проведення  національної кампанії з вибору сімейного лікаря,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців.

Питання освіти і медицини, а саме в частині підвищення рівня якості надання послуг, конкурентоспроможності та доступності є  основними посланнями Президента України. У своїх промовах  очільниця району Ірина Старенька постійно наголошує саме  на цих меседжах. Особлива увага Президента приділяється населенню із сільської місцевості, так, як жоден громадян України, незалежно від географічного розташування, не повинен бути обділений у наданні якісних послуг.

Далі під час апаратної наради керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях:

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району;

- фінансування пенсійних виплат;

- наповнення районного бюджету;

- проведення щеплення ВРХ;

- здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету;

-  оздоровлення пільгових категорій населення;

- проведення спортивних та культурних  заходів, зокрема: підготовки до проведення  Дня медичного працівника у районі;

-  робота КП «Богуславтепловодопостачання»;

- робота РС ГУ ДСНС України в Київській області;

- інше.

Підсумовуючи нараду Ірина Абрамівна наголосила на посиленій мірі відповідності  керівників відповідних служб щодо  контролю ситуації в районі та забезпеченні сталого функціонування інфраструктури району.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та встановлено терміни їх виконання.