Вітання голови районної державної адміністрації до Дня Медичного працівника.

35327004_448350842274539_8198665944667521024_n

Шановні медичні працівники Богуславщини!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією із найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання.

Глава держави докладає усіх зусиль для покращення життя громадян України.  Минулого року дано старт кардинальним змінам медичній галузі. Прийнято Закони, які змістовно й фінансово змінюють всю застарілу архітектуру системи. Це Закони про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, про автономізацію закладів охорони здоров’я. Створено Національну службу здоров’я України. З квітня 2018 року стартувала кампанія з вибору пацієнтом лікаря та підписання декларації.

Отож, шановні медичні працівники! Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, Божого благословення,  міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

З повагою,

голова районної державної адміністрації Ірина Старенька