Вхід на сайтЗ боку керівництва району було докладено чимало зусиль для того, щоб жителі Богуславщини змогли отримати якісні медичні послуги.

IMG_20180615_115206

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Богуславському  районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

 

Сьогодні привітати медиків зі святом прийшли представники влади. Від імені  голови районної державної адміністрації Ірини Старенької всіх працівників галузі охорони здоров’я привітав заступник голови районної державної адміністрації Олександр Салата.

У вітальній промові Олександр Салата  висловив щиру вдячність  за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян. Заступник голови райдержадміністрації доповів про здобутки і напрацювання  керівництва району, які направлені виключно на покращення життя громадян, зокрема,  в частині реформи медичної галузі,  з боку керівництва району було докладено чимало зусиль для того, щоб жителі Богуславщини  змогли отримати якісні  медичні  послуги.

Також всіх присутніх зі словами вдячності  вітали голова районної ради Володимир Замирайло та депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок  у розвиток системи охорони здоров’я району та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника були нагороджені Грамотами та цінними подарунками від райдержадміністрації та районної ради кращі медичні працівники  району, а саме:

Шинкаренко Валентин Петрович - головний лікар Богуславської центральної районної лікарні;

Капко Тарас Богданович - лікар-анестезіолог завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Богуславської центральної районної лікарні;

Кириченко Тетяна Михайлівна - лікар-психіатр Богуславської  центральної районної лікарні;

Шапошник Антоніна Миколаївна - лікар-педіатр- неонатолог   Богуславської центральної районної лікарні;

Шишка Лідія Василівна - лікар-педіатр   Богуславської  центральної районної лікарні;

Мартиненко Катерина Петрівна - сестра медична  наркологічного кабінету поліклінічного відділення Богуславської центральної районної лікарні;

Прокопенко Світлана Олександрівна - сестра медична травматологічного кабінету поліклінічного відділення Богуславської  центральної районної лікарні;

Соломко Наталія Йосипівна - лікар-педіатр  дільничний Богуславської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Шевченко Тетяна Анатоліївна - завідувач Богуславської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Крушінська Світлана Леонідівна - головний бухгалтер комунального закладу  «Богуславський районний центр  первинної  медико-санітарної допомоги»;

Козлов Ярослав Валерійович - фельдшер з медицини невідкладних станів Богуславської станції екстреної медичної допомоги;

Соболенко Ольга Василівна - фельдшер з медицини невідкладних станів Богуславської станції екстреної медичної допомоги;

Миргородська Надія Володимирівна - статистик медичний Богуславської станції екстреної медичної допомоги.


Святковий концерт продовжив  співак та композитор,  народний артист України Анатолій  Матвійчук, якого запросив до Богуслава депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко.

Також медиків своїми чудовими  виступами вітали таланти Богуславщини -  Влада Коростіль, Сергій Горобченко, танцювальні гурти та  квартет «Гармонія».

IMG_20180615_115206IMG_20180615_115319IMG_20180615_120427IMG_20180615_120750IMG_20180615_131936IMG_20180615_11550035285444_260972347812300_1789494382961885184_n

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси