НОВИЙ ЗАКОН ПРО НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ БУДЕ ПЛАНОМ НАШОЇ СПІВПРАЦІ З КРАЇНАМИ НАТО – ПРЕЗИДЕНТ

bd740303176984daaad0a54b4a6c7008_1529172695_extra_large-300x232Президент Петро Порошенко не виключає, що наступного тижня у Верховній Раді буде проголосований не лише Закон про започаткування антикорупційного суду, але й Закон про національну безпеку.
Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам. «І Законом про національну безпеку ми продовжимо реформування сектору оборони і безпеки. В якій частині?
Ми зробимо його більш прозорим, починаючи від фінансування і закінчуючи громадським контролем. Там буде низка дуже важливих вимог»,  - підкреслив Глава держави.
Президент висловив сподівання, що Верховна Рада зможе винести документ на друге читання. Глава держави підкреслив, що Закон про національну безпеку буде планом співпраці України з країнами НАТО.

Офіційне інтернет-представництво Президента України