Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Москаленківської сільської ради

IMG_4447

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області»,  затвердженого головою Богуславської райдержадміністрації «Плану проведення громадських слухань з питань охорони забезпечення правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян на території Богуславського району на 2 квартал 2018 року» від 15.03.2018 року № 6-1 проводяться  громадські слухання з обговорення забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене на веб-сайті райдержадміністрації, в районній газеті «Вісті Богуславщини», в соціальних мережах, розміщено оголошення на території села Москаленки відповідно до встановлених термінів.

Для  проведення більш масштабної просвітницької,  роз’яснювальної та  консультаційної роботи з населенням району,  головою райдержадміністрації Іриною  Старенькою  було прийнято рішення залучати до участі у Громадських слуханнях керівників установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

Так, відповідно до Плану проведення Громадських слухань, 19 червня  2018 року у Москаленківському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Москаленківської сільської ради в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації  Олександр Салата, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  дільничні офіцери  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області,  сільський голова, депутати сільської ради,  громадськість.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.  Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо. Дільничний офіцер проінформувала присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102».

Також було проведено масштабну роз’яснювальну роботу серед населення громади з  питань оформлення субсидій та пенсій.

Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на проблемні питання.

IMG_4451IMG_4447IMG_4450IMG_4445IMG_4449