18-20 червня 2018 року  на території Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована школа школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  – Центр реабілітації» відбувся ІІ (обласний ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Київщині. Учасниками заходу стали 37 роїв районів, міст та Узинської об’єднаної територіальної громади, які взяли участь в 12 конкурсах та змаганнях.
Богуславський район представляла команда «Моноліт» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості. В запеклій боротьбі наші вихованці вибороли І місце в конкурсі-вікторині «Відун» (знання історії доби козацтва та збройних сил України) та ІІ місце на туристсько-спортивній дистанції «Смуга перешкод за козацькою легендою».
Команда «Моноліт»  щиро вдячна голові Богуславської районної державної адміністрації Старенькій І.А., голові районної ради  Замирайлу В.М., депутату районної ради Кипиченку Л.М. та начальнику відділу освіти Богуславської райдержадміністрації Поліщук О.В. за надану підтримку,  а також керівникам Лаговській Т.І. та Іпатову І.С., які вміло передали свої знання та вміння вихованцям.
Вітаємо юних джурівців з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!
35842355_230725907752930_5814073571915333632_n
Вітаємо юних джурівців з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!