22 червня 2017 року в м. Богуслав та селах району відбулися заходи з нагоди Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

IMG_4455

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни - священний обов’язок всіх цивілізованих людей.

Керівництво району, громадськість, ЗМІ поклали квіти до Меморіалу Слави та поминули хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Низка заходів  з нагоди Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні відбулася в усіх бібліотечних закладах міста та району.

Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

Вічна та світла їм пам’ять.

IMG_4454IMG_4457IMG_4458IMG_4461