Шановні державні службовці!

1435062787_vtannya

Щиро вітаю Вас з Вашим Професійним святом – Днем державної служби України! Взявши все найкраще із міжнародного та світового досвіду, стоячи міцно та впевнено на засадах національних традицій, особливостей та єдності, державна служба сьогодні – це потужна та  розвинена  державна інституція яка забезпечує впевнений  соціально-економічний розвиток України!

Шлях до успішної процвітаючої України та розбудови громадянського суспільства неможливий без захисту державних інтересів та єдиної політики у сфері державної служби. Велика вдячність Вам за те, що Ви захищаєте державні інтереси України, будуєте сучасну європейську державу для громадян України та України вцілому.

Нехай прийдешні роки будуть наповнені життєвою та творчою енергією, злагодою, миром в країні та добром для нашої рідної  землі - держави Україна.
Міцного здоров’я Вам, щастя, рівноваги та здійснення усіх мрій.

З повагою,

Ірина Старенька