УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

upfu_3_01071826.06.2018  року в Богуславській районній державній адміністрації відбулася колегія за участю голови Богуславської районної державної адміністрації  І.А.Старенької, заступника голови Богуславської районної державної адміністрації  О.П.Салати, керівника апарату РДА О.В. Новосвітнього,  в.о. начальника  Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області О.В.Попченка та членів колегії районної державної адміністрації з керівниками підприємств, організацій, установ району.

Про   стан надходжень до Пенсійного фонду,  погашення заборгованості перед Пенсійним фондом  та стан дотримання законодавства про працю страхувальниками доповів в.о.  начальника Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – О.В.Попченко

upfu_2_010718