Робочий візит очільника області до м. Богуслав

0-02-04-fd8be6e2c89c9559dfaa13d327174ca59d1f3e32d9721e345231929240ff2d69_full3 липня 2018 року до м. Богуслав з робочим візитом завітали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр  Горган, заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Дмитро Назаренко, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник, які спільно з головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою, заступником голови райдержадміністрації Олександром Салатою, начальником РС ГУ ДСНС України в Київській області Володимиром Пономаренком прибули на місце страшної трагедії з метою з’ясування  обставин загибелі двох дітей 2011 року народження, які потонули на р. Рось 29 червня 2018 року.

Як повідомлялося  раніше,  головою районної державної адміністрації було проведено оперативну нараду з цього питання та намічено ряд заходів, які очільник області схвалив.

Олександр Любомирович  наголошував на посиленні інформаційно- роз’яснювальної  кампанії серед батьків та дітей, максимальному залученні ЗМІ (ТБ, радіо, районна газета, соціальні мережі) для подальшого застереження та  недопущення загибелі людей на воді,  посиленні відповідної роз’яснювальної роботи в навчальних закладах,  встановленні попереджувальних табличок  та огорожі вздовж каналу, відвідуванні сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  адже ця біда може спіткати кожного, хто неналежним чином віднесеться до свого батьківського обов’язку. Діти мають знати, як поводити себе на воді та вміти надавати першу допомогу. Трагічно обірване життя цих двох діток, це занадто страшна ціна і ці події мають стати уроком  для всіх громадян, які нехтують елементарними правилами поведінки  на воді в місцях стихійного відпочинку та не проводять відповідної виховної роботи з дітьми.

Начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник виступив з пропозицією проведення майстер-класів, навчань  із залученням  фахівців ДСНС, які продемонструють на практиці  правила поводження на воді та способи надання  першої допомоги.

За підсумками робочого візиту голова Київської обласної державної адміністрації дав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання.

IMG_4532IMG_4534IMG_45350-02-04-305da27f5abcbe8b78212d1bc897f2ba84b790b4a11f99a06be46e5cb9d67b50_full