Робоча зустріч

rob_zustrich_mal10 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької відбулася робоча зустріч, на яку були запрошені сільські голови, керівники медичних установ району (головний лікар Богуславської ЦРЛ, медичні працівники та завідувачі медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів району).

На порядку денному були розглянуті питання: робота медичних закладів Богуславського району; організація проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу; питання військового обліку військовозобов’язаних; ознайомлення з інтерактивною системою локалізації проблем «UVAGA.UA».

При розгляді питання роботи медичних закладів Богуславського району було обговорено стан проведення  національної кампанії з вибору сімейного лікаря, розглянуто пропозиції та дано доручення  щодо  підвищення якості надання медичних послуг,  також озвучено результати реалізації урядової програми «Доступні ліки». У своєму виступі  очільниця району Ірина Старенька акцентувала  увагу  на основних меседжах Президента України, який  наголошує на забезпеченні надання населенню із сільської місцевості якісних медичних послуг,  так, як жоден громадян України, незалежно від географічного розташування, не повинен бути обділений у наданні необхідної допомоги.

При розгляді питання організації  проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу було відзначено, що робота призовних комісій організовується з 01 жовтня по 30 листопада 2018 року у суворій відповідності до вимог чинного законодавства. Підготовчі заходи пов’язані з медичним обстеженням, лікуванням і вивченням призовників буде проведено у серпні-вересні 2018 року. Для залучення призовників на строкову військову службу районний військовий комісаріат зобов’язаний в процесі вивчення призовників вивчити стан здоров’я згідно медичного огляду і морально-психологічного стану шляхом проходження тестів, під час яких складається карта психологічного вивчення. Виконання заходів з проведення кампанії з осіннього призову включає в себе запрошення на засідання призовних комісій категорії призовників, які визначені відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а саме: призовників, які не завершили медичне обстеження під час попередніх призовів або знаходились на лікуванні та стосовно яких необхідно прийняти остаточне рішення щодо придатності їх до військової служби; призовників, які не пройшли призовних комісій з різних обставин або втратили право на відстрочку  від призову на строкову військову службу; призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу; призовників, які мають два і більше хронічних захворювання.

Щодо питання  військового обліку  військовозобов’язаних відзначимо, що  відповідно до ст.18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» виконавчі органи міської та сільських рад забезпечують на території відповідних населених пунктів ведення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час і подають до районної державної адміністрації звітність щодо бронювання військовозобов’язаних у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Далі  голова райдержадміністрації Ірина Старенька ознайомила присутніх з  інтерактивною системою локалізації проблем UVAGA.UA, зазначивши, що це програмний інструмент точної локалізації проблем та чіткого визначення конкретної посадової особи, яка відповідає за їх вирішення. Завдяки цій системі кожен громадянин зі свого персонального комп’ютера або мобільного телефону динаміку її вирішення. До обговорення активно долучилися голови сільських рад району, які озвучили актуальні проблеми своїх населених пунктів.

За підсумками зустрічі голова районної державної адміністрації дала відповідні рекомендації та доручення та встановила терміни їх виконання.

rob_zustr_5

rob_zustrich_1