АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_16_07_2018Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 16 липня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

медицина -  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців.

Далі під час апаратної наради керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях:

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян;

- фінансування пенсійних виплат;

- про роботу гуртків, спортивних секцій, які працюють при будинках культури, бібліотеках та на шкільних спортмайданчиках та чергування вчителів навчальних закладів району з 10.00 до 15.00 години  для організації проведення заходів з дітьми, які знаходяться без нагляду батьків;

- робота РС ГУ ДСНС України в Київській області;

- робота управління соціального захисту населення райдержадміністрації: субсидіювання населення  району (відповідно до Порядку призначення житлових субсидій, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено  автоматичний перерахунок субсидій 4503 домогосподарствам, питання  3222 домогосподарств - винесено на розгляд комісії. Станом на 16.07.2018 прийнято 2336 заяв від жителів Богуславського району на часткову монетизацію субсидій. Субсидію на тверде паливо та скраплений газ призначено  462 особам на суму 1 млн. 376 тис. грн. - виплачено 198 особам на суму 556 тис. грн.).

Технічні засоби реабілітації: по заключеним договорам отримали 3 інвалідні коляски. Санаторно-курортне оздоровленн : станом на 16.07.2018 оздоровлено: чорнобильці - 55 осіб, ветерани війни, учасники бойових дій - 10 осіб, інваліди загального захворювання - 2 особи, учасники АТО - 2 особи);

- інше.

Підсумовуючи нараду Ірина Абрамівна наголосила на посиленій мірі відповідності  керівників відповідних служб щодо  контролю ситуації в районі та забезпеченні сталого функціонування інфраструктури району.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та встановлено терміни їх виконання.

aparatna_16_07_2018_1

aparatna_16_07_2018_2