Засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році

Ozdor_zakladu_17_07_2018Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства. Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.07.2018 № 386 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році» та протоколу розширеної наради у голови Київської облдержадміністрації від 12.07.2018, 17 липня 2018 року під керівництвом  заступника голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році.

В роботі штабу взяли участь: заступник начальника сектору превенції Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ Національної поліції в Київській області Горовенко О.В., провідний інспектор Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Волошин В.В., начальник управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі Гризун В.В., головний лікар Богуславської центральної районної лікарні Шинкаренко В.П., головний лікар КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Пивовар В.Д., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Калінська О.А., директор ДОЗ СТ «Чайка» Резніченко С.О.

В рамках роботи міжвідомчого оперативного штабу були розглянуті наступні питання:

1. Про координацію проведення оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району у 2018 році.

2. Про стан додержання вимог санітарного законодавства дитячими закладами оздоровлення та відпочинку в процесі літнього оздоровлення та відпочинку дітей; про роботу медичних закладів під час проведення літньої оздоровчої кампанії, суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм та протипожежних вимог під час перебування дітей у таборах, вжиття заходів щодо профілактики дитячого травматизму, безпечної поведінки  на воді, високого рівня безпеки та надійності транспортного

обслуговування дітей під час перевезень їх на екскурсії та у зворотному напрямку.

3. Забезпечення дотримання громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей. Здійснення патрулювання працівниками правоохоронних органів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (заступник начальника сектору превенції Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ Національної поліції в Київській області Горовенко О.В. проінформувала присутніх, що, з метою забезпечення дотримання громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей, у вихідні дні на території ДОЗ СТ «Чайка» працівники Богуславського ВП здійснюють патрулювання з 8.00 до 20.00 години).

По завершенні засідання штабу були підведенні підсумки та прийнято протокольне рішення міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Ozdor_zakladu_17_07_2018_1

Ozdor_zakladu_17_07_2018_2