АПАРАТНА НАРАДА

IMG_4542Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 23 липня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному   були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

медицина -  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців;

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян;

- фінансування пенсійних виплат;

- інклюзивне навчання  та організація освітнього простору  у закладах освіти району відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, затверджених наказами  від 23.03.2018 №283 та від 19.01.2018 №58;

- недопущення вживання дітьми алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та здійснення контролю за продажем алкогольних напоїв неповнолітнім;

- інтерактивна система локалізації проблем «UVAGA.UA»;

- інше.

Підсумовуючи нараду Ірина Абрамівна наголосила на посиленій мірі відповідності  керівників відповідних служб щодо  контролю ситуації в районі, та забезпеченні сталого функціонування інфраструктури.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій, доручень та встановлено терміни їх виконання. Зокрема, очільниця району дала доручення керівникам відповідних служб посилити рейдову роботу по виявленню фактів  продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та забезпечити контроль за місцями масового перебування дітей, підсилити роботу щодо підписання декларацій з лікарем та  посилити контроль щодо проведення ремонтних робіт в рамках концепції Нової української школи.

IMG_4540IMG_4541