Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Синицької сільської ради

IMG_4548Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області»,  затвердженого головою Богуславської райдержадміністрації «Плану проведення громадських слухань з питань охорони забезпечення правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян на території Богуславського району на 3 квартал 2018 року від 18.06.2018 року № 17-1» проводяться  громадські слухання з обговорення забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене на веб-сайті райдержадміністрації, в районній газеті «Вісті Богуславщини» та розміщено оголошення на території села Синиця відповідно до встановлених термінів.

Для  проведення більш масштабної просвітницької,  роз’яснювальної та  консультаційної роботи з населенням району,  головою райдержадміністрації Іриною  Старенькою  було прийнято рішення залучати до участі у Громадських слуханнях керівників установ  та організацій з  питань соціального захисту, медицини, пенсійного забезпечення.

Так, відповідно до Плану проведення Громадських слухань, 24 липня  2018 року у приміщенні Синицької сільської ради відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Синицької сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Микола Драченко,  в.о. сільського голови, депутати сільської ради,  громадськість.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.

Дільничний офіцер проінформував присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102» та попередив про випадки шахрайства через Інтернет,  телефонний зв'язок та громадянами, які під виглядом продавців товарів різного роду входять у довіру до громадян похилого віку та здійснюють шахрайські дії.

Також було проведено масштабну роз’яснювальну роботу серед населення громади з  питань оформлення субсидій та пенсій, проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї»,  реалізації урядової програми «Доступні ліки», різне.

Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на проблемні питання.

IMG_4546IMG_4549IMG_4551