Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг

02 серпня 2018 року під головуванням заступника голови Богуславськї районної державної адміністарції Олександра Салати відбулось засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг.
На засідання комісії були запрошені представники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, Богуславського районного центру зайнятості.
На засіданні комісії розглянуто 17 заяв від громадян, які звернулись до комісії з питань призначення державних соціальних допомог та 3 заяви від громадян,  які звернулися до комісії по перенесенню пільг. Надано дозвіл на призначення допомоги 14 особам, відмовлено – 3 особам, надано дозвіл 3 особам на перенесення пільг.
USZN_komisiya_02_08_2018_mal02 серпня 2018 року під головуванням заступника голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати відбулось засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог та надання населенню пільг.
В ході роботи комісії розглянуто 17 заяв від громадян, які звернулись до комісії з питань призначення державних соціальних допомог та 3 заяви від громадян,  які звернулися до комісії по перенесенню пільг. Надано дозвіл на призначення допомоги 14 особам, відмовлено – 3 особам, надано дозвіл 3 особам на перенесення пільг.
USZN_komisiya_02_08_2018_1
USZN_komisiya_02_08_2018_2