Продовжується співпраця Богуславської районної філії КОЦЗ та Богуславського районного військового комісаріату

02 серпня 2018 року, у залі для семінарів відбувся профінформаційний захід за участю військового комісара Рузевича Миколи Івановича.
Він поінформував про можливість проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України та переваги служби за контрактом. Також розповів про загальний зміст, умови, терміни проходження військової служби за контрактом, соціальні гарантії та рівень заробітної плати.
02 серпня 2018 року, у залі для семінарів Богуславського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний захід за участю військового комісара Рузевича Миколи Івановича.
seminar_02_08_2018
seminar_02_08_2018_1