Профорієнтаційний семінар

Сьогодні, 03 серпня 2018 року Богуславською районною філією КОЦЗ –спільно  з  Богуславським відділом обслуговування громадян проведено профінформаційний семінар «Легальна зайнятість, на якому були присутні 29 безробітніх громадян.
Представник ПФУ розповіла про перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року,   пенсійних змін у квітні 2018 року, змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, переваги легалізації заробітної плати,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Повідомила про зручні способи отримання пенсійної інформації за телефоном «гарячої» лінії, через смс-інформування, на веб-порталі електронних послуг  Пенсійного фонду України та пояснила порядок реєстрації на цьому сервісі.
На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.
proforient_navchan_03_08_2018
proforient_navchan_03_08_2018_1