Презентація роботодавця ТОВ ВКФ "ТЕМП"

03  серпня  2018 року  в  приміщенні  Богуславської  районної  філії Київського обласного центру зайнятості проводилась презентація  роботодавця ТОВ ВКФ «ТЕМП» (готельно-ресторанний комплекс ГОНЧАРІ) з метою укомплектування даного підприємства необхідними кадрами.
На заході були представлені вакансії: кухар,бармен, офіціант, покоївка, електрик дільниці.Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про характер та режим роботи, розмір заробітної плати, бонуси та вимоги до претендентів по кожній з перерахованих професій
Захід відвідали 25 осіб з числа безробітних. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.
seminar_03_08_2018
seminar_03_08_2018_2