Міні-ярмарка вакансій з Миронівським МПЗ «Легко» ВП ПАТ «МЗВКК».

В Богуславській районній  філії Київського обласного центру зайнятості 05.09.2018 року для безробітних та незайнятих громадян району проведена  міні-ярмарка вакансій з  Миронівським МПЗ «Легко» ВП ПАТ «МЗВКК». Представник роботодавця, фахівець із пошуку персоналу департаменту управління персоналом агроіндустріального холдингу МХП Альона Дитюк  змістовно ознайомила присутніх з вакантними посадами на підприємстві, зокрема: укладальник-пакувальник, оператор пакувальних автоматів, маркувальник, вантажник, начальник компресорної станції,  виробник напівфабрикатів з м’яса птиці, механік цеху, а також продемонструвала відеоролик для ознайомлення з підприємтвом та умовами праці на перелічених вакантних посадах.
Роботодавець гарантує працівникам офіційне працевлаштування на підприємстві, що активно розвивається, стабільну заробітну плату, забезпечення сучасним спецодягом, комплексними обідами та пільговою продукцією, також  для іногородніх працівників забезпечено безкоштовне перевезення до місця роботи.
На міні-ярмарку були присутні 35 чол. безробітніх .
В кінці заходу були роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.
На міні-ярмарку були присутні 35 чол. безробітніх .
IMG_1683IMG_1685IMG_1689