Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Михайлівської сільської ради

IMG_4651

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області»,  затвердженого головою Богуславської райдержадміністрації «Плану проведення громадських слухань з питань охорони забезпечення правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян на території Богуславського району на 3 квартал 2018 року від 18.06.2018 року № 17-1» проводяться  громадські слухання з обговорення забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднене на веб-сайті райдержадміністрації, в районній газеті «Вісті Богуславщини» та розміщено оголошення на території села Михайлівка і Олексіївка  відповідно до встановлених термінів.

Так, відповідно до Плану проведення Громадських слухань, 11 вересня  2018 року в приміщенні Михайлівської сільської ради  відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Михайлівської сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  старший дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Марія Ведмеденко, завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області  Василь Володько,  депутати сільської ради,  громадськість, ЗМІ.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що протягом 2018 року працівниками ДОП Богуславського відділення поліції від жителів  сіл даної територіальної одиниці  надійшла 21 заява,  складено 5 адміністративних протоколів.

Дільничний офіцер проінформувала присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102» та попередила про випадки шахрайства через Інтернет,  телефонний зв'язок та громадянами, які під виглядом продавців товарів різного роду входять у довіру до громадян похилого віку та здійснюють шахрайські дії.

Для  проведення більш масштабної просвітницької,  роз’яснювальної та  консультаційної роботи з населенням району,  головою райдержадміністрації Іриною  Старенькою  було прийнято рішення залучати до участі у Громадських слуханнях керівників установ  та організацій з  питань соціального захисту, медицини, пенсійного забезпечення, філії газового господарства.

Так, фахівці відповідних галузей провели роз’яснювальну роботу з питань оформлення субсидій та пенсій, проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї»,  реалізації урядової програми «Доступні ліки», вакцинації проти інфекційних хвороб,  різне.

Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на проблемні питання.

IMG_4650IMG_4651IMG_4656IMG_4653IMG_4663