Проведення «Олімпійського тижня» в школах району.

У навчальних закладах тиждень почався з  Олімпійського уроку в якому взяло участь 2750 учнів. Для учнів молодшої школи кожного дня проводилась ранкова зарядка , були проведені  спортивні ігри «Веселі старти» , конкурс малюнків «Дружба і спорт» , естафети , зустрічі з почесними спортсменами.  Для учнів середніх та старших класів пройшли змагання з міні-футболу , піонерболу, настільного тенісу , волейболу, легкоатлетичні забіги на різні дистанції. Змагання за програмою районної спартакіади до  Дня фізичної культури та спорту, за  результатами яких , переможці отримали грамоти та медалі .  Для учнів 1-4 класів була організована виставка малюнків «Спорт у моєму житті».Учні 5-11 класів виготовляли інформаційні стіннівки «Улюблений вид спорту».  Протягом тижня старшокласники мали змогу взяти участь у  конкурсі створення презентації на тему «Спорт - це здоров’я» . Всього в «Олімпійському тижні» взяло участь 2750 учнів шкіл.
В проведенні заходів брали участь почесні гості : голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька,  заступник голови райдержадміністрації Олександр Салата, начальник відділу освіти  Оксана Поліщук,  депутати районної ради,  багаторазовий переможець та призер, чемпіон Європи та України з пауерліфтингу О. Островський , юні спортсмени та гості міста.
3_1Вже стало традицією розпочинати в загальноосвітніх закладах Богуславського району новий навчальний рік «Олімпійським тижнем». Цього року він  проходив з 07.09.по 15.09.2018 року. Протягом тижня у  школах району учні 1-11 класів мали змогу випробувати свої сили у різних спортивних заходах та змаганнях.
4_12_3