День відкритих дверей на виробництві.

Сьогодні 28 вересня 2018 року за ініціативи  Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості на підприємстві  КП БМР «Богуславблагоустрій» було проведено День відкритих дверей на виробництві .
Учасники заходу в кількості 16 осіб ознайомилися з особливостями і специфікою роботи за наявними вакансіями а саме:
-тракторист, вантажник, газозварник, двірник, підсобний робітник, електрик дільниці, столяр будівельний, слюсар-ремонтник.
Зустріч тривала в   конструктивному діалозі, шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. В свою чергу, фахівцями Богуславської районної філії КОЦЗ презентовано всі види послуг, які надає служба зайнятості.
Наприкінці заходу одна особа виявила бажання працевлаштуватись на дане підприємство, а ще троє - взяти участь в громадських роботах.
Такий  захід  дає змогу посилити взаємодію між центром зайнятості та роботодавцем та прискорити укомплектування  вакансій.
den_vidkrutuh_dverey_28_09_2018
den_vidkrutuh_dverey_28_09_2018_1