АПАРАТНА НАРАДА

0-02-05-1b9d5fdf2099f14de7593248f4d72a7bf6c3e59153d5202984a3758ec4bbde0b_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 2 жовтня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя району. Питання роботи медичної галузі району обговорювалося найактивніше, зокрема: забезпечення сталого функціонування дитячого відділення ЦРЛ, підвищення якості надання медичних послуг, внесення декларацій пацієнтів на медичне обслуговування в електронну базу лікарями КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», залучення молодих фахівців до роботи в медичній галузі району. У своєму виступі очільниця  району наголосила, що якісне впровадження медичної реформи – це пріоритетний напрямок роботи всієї влади. Зі свого боку вона докладатиме максимум зусиль для забезпечення безперебійної роботи та сталого функціонування всієї інфраструктури району.

Разом з медичною реформою триває і освітня. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук доповіла, що в рамках проекту «Нова українська школа» в жовтні місяці цього року всі навчальні заклади будуть повністю забезпечені необхідним обладнанням,  меблями та комп’ютерною технікою для забезпечення надання якісної освіти відповідно до вимог та методичних рекомендацій МОН.

Керівники відповідних районних служб доповіли також по питаннях роботи районного військового комісаріату; початку проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району  та підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років, а саме: закладів освіти, культури та медицини; забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району та оздоровлення пільгових категорій населення; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету; проведення культурних заходів у районі; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; робота управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі (вжиття протиепізоотичних заходів по недопущенню  проявів африканської чуми свиней на території Богуславського району); робота філії Богуславського районного дорожнього управління.

Нещодавно досить гостро постало питання щодо вжиття в Богуславському районі протиепізоотичних заходів з зв’язку з виявлення в Миронівському районі африканської чуми свиней. Як доповів начальник управління Держпродспоживслужби у Богуславському районі Володимир Гризун, в зв’язку цими подіями було  проведено масштабну роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення проявів та  поширення  африканської чуми свиней. Крім того, окреслено низку протиепізоотичних заходів, які необхідно вживати з метою недопущення розповсюдження вірусу на територію району. Голова райдержадміністрації дала доручення начальнику управління Держпродспоживслужби тримати  під посиленим контролем ситуацію та постійно проводити роз’яснення серед населення.

Підсумовуючи нараду Ірина Абрамівна дала ряд доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

0-02-05-344c7a66f2ba0b8eaf753c1aa485ddd65211b83214723822d1ff9e50851d86ca_full