ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

den-vchytelyaСердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.

У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Ми  разом з Вами повинні збудувати європейську систему освіти, яка буде гарантувати не лише отримання знань, але й формування особистості, здатної творчо мислити і самостійно робити висновки.

Внесок і відповідальна місія вчителів були і будуть для нас надзвичайно важливими. Освіта,  для державної влади,  стала пріоритетом номер один.

Сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа - «Нова українська школа». В її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони. Головна мета реформи – забезпечити доступ до якісної сучасної освіти усім громадянам.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Бажаємо усім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Дорогі освітяни! Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя.

Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру.

голова районної державної адміністрації Ірина Старенька