Рятувальники запрошують абітурієнтів до вступу в навчальні заклади цивільного захисту

10 жовтня співробітники Богуславського району разом з фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи ЦЗД Головного управління  Лясковським П.Р., завітали до загальноосвітньої школи №1 м. Богуслав, де на них в актовому залі уже чекали майбутні випускники Богуславщини.
Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу на перевагах служби цивільного захисту, розповіли про тонкощі рятувальної справи, провели відео конференцію з представниками Національного університету цивільного захисту України м. Харків, а також довели інформацію про умови вступу до ВНЗ.
Школярі, в свою чергу, під час спілкування проявляли великий інтерес до професії, задавали безліч питань, на які отримували вичерпні відповіді. Тож є сподівання, що в майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю охочих. Адже кожен зі випускників зараз стоїть перед вибором своєї майбутньої професії, і хто знає, можливо хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє із благородною справою – рятувати життя.
zustrich_z_vupysknukamu_10_10_2018
zustrich_z_vupysknukamu_10_10_2018_1