Робоча зустріч з роботодавцем

11 жовтня 2018  року відбулася робоча зустріч директора Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лянного В.М. та фахівців із зайнятості  з директором із кадрів ТОВ СГП «Олімпік-Агро».
Під час зустрічі обговорювались питання щодо потреби в кадрах та можливість підбору працівників  за допомогою служби  зайнятості на посади підсобного робітника, тваринника, дояра. А також роботодавця ознайомлено з послугами які надає служба зайнятості. В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між Богуславською районною філією КОЦЗ та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства .
Під час зустрічі обговорювались питання щодо потреби в кадрах та можливість підбору працівників  за допомогою служби  зайнятості на посади підсобного робітника, тваринника, дояра. А також роботодавця ознайомлено з послугами які надає служба зайнятості. В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між Богуславською районною філією КОЦЗ та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.
zustrich_11_10_2018
zustrich_11_10_2018_1