Шановні жителі Богуславщини !

pokrovaПрийміть щирі вітання з величними національними святами - Покрови Пресвятої Богородиці,  Днем захисника України та Днем козацтва!

Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на  захист рідної землі.

Свято Покрови одне з найголовніших для українського народу. Як свою заступницю Пречисту Діву Марію особливо шанували лицарі українського духу – козаки та воїни Української повстанської армії. На честь Покрови Пресвятої Богородиці в Україні зведено тисячі храмів. Ікони Божої Матері є майже в кожній українській родині.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Під захистом Покрови козаки йшли до бою і віра у те, що вона покриває їх омофорою, тому вони невидимі для ворога, робила козаків непереможними. До Покрови зверталися козаки у найтяжчі хвилини.

Висловлюємо слова щирої подяки всім учасникам українського визвольного руху, усім, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога.

Нинішні нащадки хоробрих українських козаків і сьогодні із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ.  Щиро дякуємо вам за це.

Президент України наголосив, що захист Вітчизни став справою всіх українців, тому День захисника України, який визначено вихідним днем, має стати всенародним святом, таким же значимим як Різдво, Великдень чи День Незалежності.

Тож вітаємо всіх Захисників України та козаків зі святом! Щиро бажаємо Божого благословення, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Щастя, здоров’я, мирного неба,  наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого краю та всієї України.

Зі святом дорогі українці, нехай Богородиця накриє й збереже неньку Україну від всього лиха та негараздів!

голова районної державної адміністрації Ірина  Старенька