В управлінні розпочато комплексний аудит

Згідно наказу ГУ ПФУ у Київській області від 09.10.2018 року № 650 з 16 жовтня 2018 року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ розпочато внутрішній аудит. В зв’язку з цим сьогодні  начальником відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталією Міштою було проведено організаційну нараду, на якій були присутні члени аудиторської групи та керівники структурних підрозділів управління.

Під час наради Наталія Мішта  ознайомила присутніх із складом аудиторської групи та основними аспектами, на які звертається увага під час проведення аудиту; також було обговорено заходи, які будуть проведені протягом цього періоду.

audut_pensiynuy_16_10_2018