Прийом громадян

IMG_3408

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, головою Богуславської райдержадміністрації Іриною Старенькою  24 жовтня 2018 року проведено  прийом громадян.

До голови районної державної адміністрації зверталися мешканці Богуславщини з питаннями оформлення спадщини, надання субсидії, надання матеріальної допомоги на лікування.

Всі питання, з якими звернулися громадяни, були  вирішені в оперативному порядку під час особистого прийому. Очільниця району  надала кваліфіковані роз’яснення та консультації.