Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

images

Від імені районної державної адміністрації сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника.

Автомобіль і дорога об’єднують людей в одну спільноту — учасників дорожнього руху. Економічний, соціальний розвиток держави, життя кожного громадянина зокрема немислимі без надійного функціонування автомобільної, дорожньої галузей.

Незважаючи на фінансові ускладнення в роботі, ви поліпшуєте обслуговування пасажирів, ремонтуєте та обслуговуєте автомобільні дороги для забезпечення безпеки перевезення пасажирів та вантажів.
Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої самовіддачі, професіоналізму, фізичних навантажень.

Ваша сумлінна щоденна праця забезпечує ефективне функціонування транспортного комплексу та інфраструктури району,  перевезення пасажирів та вантажів всіх галузей народного господарства.

Завдяки вашій роботі мешканці найбільш віддалених населених пунктів  мають можливість доїхати до районних, обласного центрів для вирішення своїх  нагальних питань.

Бажаю керівникам та колективам галузей автомобільного транспорту та дорожнього господарства добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи на благо Богуславщини та України!

голова районної

державної адміністрацї                      Ірина Старенька