Засідання комісії

Salata_komisiya_08_11_2018_-_mal08 листопада 2018 року виконуючий обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів засідання комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг). В комісії взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко, директор Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Раїса Олійник, представники структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході комісії були розглянуті та задоволені два звернення щодо звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

Salata_komisiya_08_11_2018

Salata_komisiya_08_11_2018_1