Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

kultura_1_2018

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля - українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків, може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Тож нехай не полишають Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Здоров’я, добра, Божого благословення Вам і Вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова Богуславської

районної державної адміністрації