Богуславщина відзначила Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культура – це той неоціненний скарб, який робить наше життя яскравішим і наповнює його веселими теплими барвами.

І саме тому працівники культури та майстри народного мистецтва є справжніми сподвижниками духовного відродження, розвитку та примноження славних традицій Богуславського району.

9 листопада  2018 року в приміщенні  Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського  дня   працівників  культури та майстрів  народного мистецтва.

Присутніх у залі працівників  сфери  культури щиро привітали з професійним святом  виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Новосвітний, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Терещенко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесними грамотами і подяками Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради було відзначено кращих працівників району у сфері культури та народного мистецтва

Приємним завершенням урочистостей став концерт за участю учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури.

den_prac_kyltyru_09_11_18_14

den_prac_kyltyru_09_11_18_11