ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

15.11.2018 року  в сільській раді с. Розкопанці було проведено зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» начальником Богуславського відділу обслуговування громадян – Оленою Шевченко, з секретарем  сільської ради   – Віктором Олександровичем Хоменком.

Під час зустрічі увагу  акцентовано на змінах у пенсійному законодавстві, а саме норми ЗУ «Про загальнообов’язкове державного пенсійного страхування», зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році, зміни  в пенсійному забезпеченні з 01.04.2018 року, зміни в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року,  сучасних можливостях отримання інформації, правах виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

shkola_maib_pension_Rozkop_15_11_2018