Щороку прийнято відзначати День народження сім'ї.

Богуславський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області пропонує всім охочим знову відчути себе по справжньому нареченим та нареченою, провести обряд «Ювілейного весілля» у нашому відділі! А також запрошуємо дітей, онуків влаштувати свято своїм батькам, бабусям і дідусям, замовивши для них проведення обряду «Ювілейного весілля»!
Детальну інформацію, що стосується проведення обряду «Ювілейного весілля» можна отримати у нашому відділі, що знаходиться за адресою: вул. Миколаївська, 28 м. Богуслав Київської області; тел./факс (04561) 5-15-40.
vse-godovshchiny-svadebЩороку прийнято відзначати День народження сім'ї. Це свято не тільки  нагадуватиме день вашого весілля, але й підсумовуватиме те нове, що з'явилося у вашому сімейному житті. Це прекрасний приклад для підростаючого покоління, що закладає основу сімейних цінностей. Адже кожному зрозуміло, що в щасливій родині, в якій батьки раді кожному року спільного життя, щасливими відчуватимуть себе й діти.