Воєнний стан буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії – Президент

52ed00241bc00283e3906dc28cc77b76_1543262432_extra_large

Президент Петро Порошенко перед голосуванням депутатів Верховної Ради за запровадження воєнного стану в Україні на 30 діб, наголосив, що воєнний стан буде застосований лише у випадку наземної російської воєнної агресії на території України.   «І зараз, коли нам треба об’єднати зусилля, коли нам треба прийняти надважливе рішення про оголошення воєнного стану, який - я хочу окремо наголосити - буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії.

Якщо дай Боже спільними зусиллями нам вдасться уникнути цього сценарію, я наголошую як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ – не буде обмеження прав, не буде обмеження свобод», - сказав Глава держави під час виступу у Верховній Раді.   «(Указом – ред.) я попросив дати право Президенту як тільки російський солдат перетне кордон - я не буду втрачати жодної секунди для того, щоб забезпечити захист української землі», - додав Петро Порошенко. Глава держави також зазначив, що запроваджено воєнний стан буде на 30 діб.

Офіційне інтернет-представництво  Президента України