ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПРОКУРАТУРИ!

vitannya_prokuraturaЩиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України!

Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина здобула прокуратурі авторитет як одної з найбільш ефективних державних інституцій.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Від вас, вашої праці,  великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

В день професійного свята  адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Бажаю вам щастя, здоров'я,  миру та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я закону.

голова адміністрації Ірина Старенька