АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_Salata_03_12_2018_malПід керівництвом виконуючого обов’язки  голови районної державної адміністрації Олександра Салати 03 грудня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні завдання на поточний.

Керівники районних служб доповіли по відповідним напрямкам  роботи, а саме: медицини,  освіти, культури, економіки. Обговорено також  питання проведення  опалювального сезону 2018-2019 років у закладах соціальної інфраструктури; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району; фінансування пенсійних виплат;  наповнення районного бюджету; проведення культурних заходів у районі; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; різне.

По завершенню апаратної наради  Олександр Салата надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та встановив терміни їх виконання.

aparatna_Salata_03_12_2018

aparatna_Salata_03_12_2018_3