Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

inv_3_mal

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.

3 грудня 2018 року начальник управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації Володимир Хоменко спільно з директором Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Раїсою Олійник відвідали підопічних  Богуславського районного територіального центру, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціального обслуговування вдома, вручили продуктові набори та побажали міцного здоров’я, оптимізму та миру.

Цього ж дня, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, учні Богуславського ЦПТО завітали до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) з концертною програмою та солодощами, які підготували власноруч.

Не залишилися без уваги одинокі люди з обмеженими можливостями, якими опікуються  соціальні робітники Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) – соціальні робітники відвідали своїх підопічних вдома та вручили продуктові набори.

inv_5_03_12_2018

inv_4_03_12_2018