Дорогі волонтери!

9f69ca23642acb132b47640262f552af

Щиро вітаю вас із нагоди свята.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас  –це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Я щиро  вдячна вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни.
Бажаю усім волонтерам Божого благословення,  оптимізму, невичерпної енергії,  міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла  та миру. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою

голова районної державної адміністрації                            Ірина Старенька