Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад!

0512

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в українському демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади.  Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани  громад в життя.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного селища, села, дбають про його розквіт і зростання.

Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.     Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож нехай це державне свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Нехай Ваша професійність та досвід, а також відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашого регіону і держави!

Бажаю Вам Божого благословення, наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, людського розуміння і підтримки, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

голова районної державної адміністрації       Ірина Старенька