Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

bdcbb48108f4e6d3626b9b5e1e7bc50714 грудня, саме у день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Сьогодні з глибокою шаною схиляємося перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції, вклоняємося світлій пам’яті героїв, які врятували українську землю та, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.

Добрими словами і щирими молитвами згадаймо усіх, хто, ставши на шляху ядерної стихії, передчасно покинув наш світ.

Сердечно дякую людям різних професій, які, ризикуючи життям, доклали титанічних зусиль для приборкання «мирного атому».

Водночас ми спрямовуємо зусилля на вирішення питань медичного та соціального забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Переконана, що запорукою розв’язання проблем, пов’язаних із Чорнобилем, й надалі будуть міжнародна солідарність і злагоджена праця заради безпечного майбутнього прийдешніх поколінь.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

На вашу долю випали неймовірні випробування, але ви мужньо пройшли життєвими шляхами, звершили багато добрих справ і сповна заслужили на всенародну любов та повагу.

Щиро бажаю вам і вашим родинам Божого благословення, доброго здоров’я, благополуччя, довгих і щасливих років життя.

Слава Україні!

голова районної державної адміністрації      Ірина Старенька